• Odwiedziło nas: 219250 osób
Środa, 2018-11-21

Festiwal Piosenki Patriotycznej

Jesteś tu: » Strona główna » Galeria » Festiwal Piosenki Patriotycznej

Świętując 100 - ną rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę w naszym przedszkolu 24 października zorganizowano Festiwal Piosenki Patriotycznej. Festiwal rozpoczęła pani Dyrektor Mirela Kiełbasa podkreślając podniosły charakter tego wydarzenia. Śpiewające dzieci prezentowały piękną patriotyczną postawę oraz wystąpiły w różnorodnych strojach np. żołnierskich, krakowskich itp. Młodzi wokaliści zaśpiewali takie piosenki jak: Krakowiaczek jeden, Przybyli ułani, Poleczka, Płynie Wisła, płynie, Polsko śpiewam dla Ciebie, Jesteśmy Polką i Polakiem, Mój dom, Wando piękna oraz Od morza aż do Tatr. Dzieci zostały uhonorowane indywidualnymi i grupowymi dyplomami oraz wyróżnieniami zaś wszyscy obdarowani słodkościami. Gratulujemy młodym wykonawcom odwagi oraz postawy godnej przedszkolaka Polaka zaś rodzicom bardzo utalentowanych pociech.