Poniedziałek, 2018-09-24
Dory, Gerarda

Jesteś tu: » Strona główna

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka (więcej tutaj...)

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 września znów zabrzmiał pierwszy dzwonek (więcej  tutaj...)

Nasze przedszkole otrzymało OCZYSZCZACZ POWIETRZA, który został przekazany od Marszała Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu LIFE pn "Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małpopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowanego ze środków Programu LIFE  Unii Europejskiej.

Dzień Odkrywania Nowych Możliwości

Przed nami dzień poszukiwań i odkrywania nowych dróg. Działamy na zasadzie: wszystko jest możliwe, wszystko jest blisko, tylko ręką sięgnąć. Arthur Charles Clarke powiedział, że „jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.” Zatem nie bój się spróbować czegoś innego, czegoś niezwykłego. Wyjdź na chwilę ze świata schematów i zrób to, o czym zawsze marzyłeś.

Dzień Odkrywania Nowych Możliwości