Jesteś tu: » Strona główna » Nasze sukcesy

Wygrana w Konkursie

W roku 2014/15 w ogólnopolskim programie Mamo, Tato wole wodę w dwóch konkursach z pomocą pań Marty Kras i Ewy Kwiecień nasze przedszkole zdobyło cenne nagrody główne: dwie tablice edukacyjne bardzo pomocne w codziennej pracy z dziećmi. Tablice zostały umiejscowione w obu salach

W remizie OSP w Radgoszczy rozstrzygnięto Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy na „Stroik świąteczny" i „Kartkę świąteczną".  Organizatorem konkursu i fundatorem nagród był Urząd Gminy w Radgoszczy wraz z Gminną Biblioteką Publiczną. Prace oceniła komisja w składzie: Zdzisław Banaś - przewodniczący, Alicja Błocho, Renata Klimek.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycją świąt Bożego Narodzenia, inspirowanie i rozbudzanie talentów artystycznych, kreatywności, umiejętności manualnych, wymianę dokonań twórczych i poszukiwania nowych doświadczeń artystycznych.

Kategoria „Kartka świąteczna"

Przedszkole:
Miejsce I:  Zuzanna Wróbel (Luszowice)
Miejsce II : Oliwia Jeż (Luszowice)

Kategoria „Stroik świąteczny"

Przedszkole:
Miejsce I:  Wiktoria Grysztar (Luszowice)
Miejsce II: Dagmara Cierpik (Luszowice), Lena Bąba (Luszowice)